P1 Nanocomposite Polish

P1 Nanocomposite Polish : Normal çizik giderme işlemleri için P1 ihtiyaç duyacağınız tek pastadır. P1 hem makineyle hemde elle yapılan uygulamalarda mükemmel sonuç verir. En iyi ve en hızlı sonuç için Gtechniq pedleriyle beraber kullanılmalıdır. 3S teknolojisi sayesinde tek bir pasta ve muhtelif uygulama pedleriyle tüm çiziklerden ardında hare bırakmaksızın kurtuluyoruz.

Uygulama VideosuP1’i diğer pastalardan ayıran zemini diğer pastalar gibi ısıtıp verniğe zarar vermemesi ve içinde yağ barındırmadığından polisaj esnasında gitti zannettiğiniz çiziklerin içini dolduran yağlı diğer pastalar gibi birkaç yıkama sonra çiziklerin geri gelmemesidir. P1 ile işiniz bittiğinde ne görüyorsanız birkaç özenli yıkama sonrada aynısını görürsünüz.

P1’in bir diğer avantajıda nano olsun olmasın tüm koruyucu cilaların temiz ve yağsız yüzeylere daha iyi tutunmalarından ötürü çok daha zahmetsiz bir zemin hazırlıyor olmasıdır, bu bize hem iş gücü olarak hemde daha uzun dayanımlı cila koruma süresi olarak dönecektir.


Aşşağıda Tri Foam elle uygulama pedi ve P1’in kombinasyonunu gösteren video ne kadar etkili ve bir o kadar uygulaması amatörlere bile kolay olan bir ürünle karşınızda olduğumuzu gösteriyor.