G1 Clearvision Smart Glass

G1 Clearvision Su itici (Yağmur Kaydırıcı)

G2 Kalıntı Temizleyici ile birlikte kit olarak gelir.

MINI WRC takımının tercihi olan bu ürünle 2 yıl ya da 50.000 km boyunca yağmurlu havalarda araç kullanmak yorucu olmaktan çıkacak ve daha güvenli olacak. Ayrıca kuru havalarda camlarınıza yapışan sinek ve böceklerin temizliği daha kolay olacağı gibi, soğuk havalarda camdaki buzun temizlenmesi saniyeler sürecek.

G1’i Özel Kılan Nedir ? : Diğer fiziksel bağ kuran basit su kaydırıcıların aksine G1 camla kimyasal bir bağ kurarak inanılmaz bir süre bu etkisini devam ettirmektedir. G1 özellikle araba camlarında tavsiye edilirken duşlarda ya da yat camlarında G5 ürününü tavsiye ediyoruz. Bunun en önemli nedeni G1’de su kaydırıcılık aracın 70 km üstüne çıkmasıyla başlarken, bu hız G5’te 50-60 km’dir
.


Uygulama Talimatları


- Sulandırmayın.

- 5 derecenin üstündeki sıcaklıklarda uygulayın, direkt güneş ışığı altında uygulamayın.

- Kapalı bir mekanda uygulayacaksanız iyi bir havalandırması olsun bu mekanın.

- Uygulama yapılacak yüzeyin tüm kirlerden ve yağlı maddelerden arındırılmış olması gereklidir. ( G4 Nano Cam Pastasıyla yapılan ön temizlik bu iş için biçilmiş kaftandır. )

- Ön cama 3 kat, yan ve arka camlara tek kat yeterli gelecektir.

- Tek kat uygulanacak kısımlarda uygulama pedine biraz ürün alınır ve tüm camlara uygulanılır. 15 dakika bekledikten sonra yeni bir uygulama pediyle kitte gelen G2 ürünü camlara bölümler halinde az az uygulanır ve pamuklu bir bezle ( mikrofiber kullanmayın sürdüğünüz G1 ürününü camdan sökebilir tam kürleşmediğinden ) G2 ürünü henüz kurumadan altındaki G1 ile beraber silinir.

- Ön cam uygulamasında öncelikle ilk kat atılır, 5 dakika sonra 2. kat 1. Kat silinmeden atılır, son olarakta 3. Kat 5 dakika sonra uygulanır ve 15 dakika bekleyip G2 ve pamuklu bezle silme işlemi gerçekleştirilir.

- İlk 1-2 hafta silecek kollarında titreme olabilir. Kendisi geçecektir.

- Cam temizliğinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz, zaten çok kolay olacaktır.